Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yetkili Servis Merakı

| Teknik Servis | 5 Eylül 2014

Son günlerde en çok karşılaştığımız şikayetlerden birisi de yetkili servis ile ilgili.Kimi kombi sahipleri yetkili servis merakı içerisinde, illa yetkili servis ararken, kimileri de yetkili servis den oldukça başları ağrımış. Genelde hep şikayetlerini bizlerle paylaşıp duruyorlar. Özel servisin işi inanın yetkili servise nazaran oldukça zor. Bir de yetkili şikayetleri de bunun yanına bonusumuz olsa gerek.

Bazı müşterilerimiz servis için aradıklarında, acil servis çağrısı yaparken, günlerce yetkili beklediklerini ama en sonunda pes edip özel servis aradıklarını belirtiyorlar. Bazı müşterilerimiz e gecikmelerden ziyade, oldukça yüksek fatura çıkartmalarından şikayetçi. Aslında özel kombi servisi olarak sizlere yetkili servislerin avantajlarından da bahsetsek iyi olacak. Yetkili servislerin tüm parçaları teminde sıkıntıları olmadığı için size ulaştıkları vakit anında parça değişimi yapabilmekteler.

Özel servislerde bu bir problem. Her parçayı anında bulma imkanımız bazen zamanımızı alabiliyor. Özel servislerin avantajları ise, anında hizmet imkanı vermesi ve ekonomik olmaları.

Yetkili servisin de, özel servisinde verdiği hizmet aslında aynı. Özel servi teknik elemanları da belgeli, yetkili elemanları da belgeli. Fark ise sadece birinin bir markaya çalışmak için anlaşıp, sadece o marka çalışması.

Artık seçim siz değerli müşterilerimizindir. Unutmayın; yetkili firma da, özel firmalar da işlerini itina ve özenle yapmaktadırlar.

 

1968 total views, 1 today

  

Leave a Reply

Dikkat Dolandırılmayın

Piyasada kombi servisi olarak çalışan yetkisiz kişilerin cihazlarda ciddi tahribatlar açtıklarına zaman, zaman şahit oluyoruz.
Bu yüzden evinize gelen teknik elemana kesinlikle kombi servisi yetki belgesi olup olmadığını sorun. Gaz yakıcı cihazlar teknik servis personeli değil ise cihazınızı bu kişilere kapağını dahi açtırmayın.
Bizi Google + Takip edin.