Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOMBİNİZİ TANIYOR MUSUNUZ?

| Bilmeniz Gerekenler | 27 Ekim 2014

Acaba, bir bilgisayarınızı, buz dolabınızı,bulaşık makinenizi, televizyonunuz ya da kumandanızı tanıdığınız gibi tanıyor musunuz? Alıp, evinize montaj yapıp, kullandığınız ilk günden bu yana kullanım kılavuzunu ne kadar hakim oldunuz?

Emin olun hepiniz tanımıyoruz, tanımamız sadece düğmelerini çevirmek, düğmesini açmaktan ibaret tanışmamız diyeceksiniz. Oysa ki, kombi çok önemli bir ev eşyamızdır. Kimimiz de kombinin de mi kullanım kılavuzu varmış demekten kendinizi alamayacaksınız. Kombimiz eve gelip kurulumundan itibaren onu iyi tanımamız için, kullanımın belgesini özenle okumalıyız. Belirtilen tüm detayların dikkatle altını çizmeliyiz. Ancak bu şekilde doğru ve dikkatli kullanım sağlamış oluruz. Ve olası arıza ve tehlikeleri de bu şekilde en aza indirmiş oluruz.

Eğer yeni bir eve taşındıysanız daha önceki evinizde kullandığınız kombiden farklı bir marka veya model kombi ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda sizlere tavsiyemiz cihazı hiç çalıştırmadan teknik servis isteyerek kombi bakımı yaptırınız. Hem bu sayede cihazın bir sorunu olup, olmadığını teknik eleman kontrol ederken sizinde cihaz kullanımı hakkında bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

kombi kullanımı

kombi özellikleri

kombi nasıl kullanılır

 

 

2772 total views, 3 today

  

Leave a Reply

Dikkat Dolandırılmayın

Piyasada kombi servisi olarak çalışan yetkisiz kişilerin cihazlarda ciddi tahribatlar açtıklarına zaman, zaman şahit oluyoruz.
Bu yüzden evinize gelen teknik elemana kesinlikle kombi servisi yetki belgesi olup olmadığını sorun. Gaz yakıcı cihazlar teknik servis personeli değil ise cihazınızı bu kişilere kapağını dahi açtırmayın.
Bizi Google + Takip edin.