Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kombi Seçerken Nelere Dikkat Edilir.

| Bilmeniz Gerekenler | 6 Eylül 2014

Değerli müşterilerimiz; kombi seçerken özenle dikkat etmeniz gereken bir takım incelikleri bugün burada kısada olsa sizler paylaşmayı kendimize bir borç biliriz. Büyük maddiyatlarla almış olduğumuz kombileri rahat ve uzun yıllar kullanmak istiyorsak, alırken de bir takım ayrıntılarda seçici olmalıyız.

Öncelikle markaya dikkat etmeliyiz. Marka ve servis ağı, kalite öncelikli olmalıdır. Bazen çok iyi bir marka olup ma servis ağı kısıtlı markalarda olabilir. Markanın hangi beyaz eşyada kaliteli olduğunda önem arz eder. Çok önemli bir marka kombi de kaliteli olmayabilir. Kombi de hangi marka kaliteli önce bunu araştırmalıyız. Parça sıkıntısı var mı, yok mu? Servis ağı geniş mi? kullanıcılar ne düşünüyor? Ekonomik mi? İşte bu gibi inceliklere bakarak, alırsak ileri de verdiğimiz para da çöpe gitmeyecektir. Düşünün kombiyi alırken ne bir para, taktırırken bir para, açtırırken ayrı bir para. Bunlara para verip de kısa süre de kullanmak, bizi ekonomik sıkıntıya sokar. Bazı kombiler ucuzdur ama iki günde bozulan cinstir. Bu sebeple kalite ve marka önemlidir. Parça temininde kolaylıkta önemlidir.

Kimi kombi markaları dünyada bir numara iken,Türkiye de servisler de problem yaşanabildiği gibi, parça temininde de sıkıntılar olabilir. Ya da orjinal ürünleri yetkili servis den başka yerde bulunmamaktadır.  Kombi almadan önce bu saydıklarımı gözden geçirin ve tüm bunları kıyaslayarak kombi alın.

 

2043 total views, 1 today

  

Leave a Reply

Dikkat Dolandırılmayın

Piyasada kombi servisi olarak çalışan yetkisiz kişilerin cihazlarda ciddi tahribatlar açtıklarına zaman, zaman şahit oluyoruz.
Bu yüzden evinize gelen teknik elemana kesinlikle kombi servisi yetki belgesi olup olmadığını sorun. Gaz yakıcı cihazlar teknik servis personeli değil ise cihazınızı bu kişilere kapağını dahi açtırmayın.
Bizi Google + Takip edin.