Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İkinci El Kombi Satışımız Başlamıştır

| Bilmeniz Gerekenler, Teknik Servis | 26 Ağustos 2016

Müjde artık yüksek fiyatlara sıfır kombi almanıza gerek yok. Firmamız kentsel dönüşümden yıkılan dairelerden sökülen sıfır ayarında ikinci el kombi satışına başlamıştır. Satışa sunduğumuz ikinci el kombiler atölyemizde kapsamlı şekilde gözden geçirilerek değişmesi gereken parçalar değişir. Yine atölyede kombinin tüm bakımları yapılarak ilk gün ki gibi sıfır ayarında sizlere sunulmaktadır.

Bizden alacağınız ikinci el kombi markası ne olursa olsun montajını da kendimiz yaparak size kullanımı ve cihaz hakkında gerekli bilgiyi cihazı çalıştırarak veriyoruz. Cihazın montajını yapıp teslim ediyor ve 1 yıl garanti süresini başlatıyoruz. Buraya dikkat firmamızdan aldığınız kombi 1 yıl içinde ne tür arıza verirse versin garanti kapsamımız içinde olup ücretsiz onarılacaktır. Biliyorsunuz ki bazı servisler yok kullanıcı hatası, yok elektriksel bir arıza deyip arızayı garanti dışında tutarak ücret talep etmektedirler. Biz kombilerimizi kesintisiz 1 yıl garanti altına alıyoruz.

İkinci el kombi alınır mı?

Tabi ki bu soruyu sizlerde soruyorsunuz. Güvenilir yerden ve kaliteli bir kombi tabi ki alınır. Eğer ikinci el bir kombi alacak iseniz bizden almasanız dahi şu önerileri yapmak istiyorum. İkinci el kombi alırken eskici, spotçu, hurdacı gibi yerlerden almayınız. Bu gibi yerlerde satılan cihazlar kontrol edilmemiş sağlam diyerek satılır. Yine ayrıca hiç bir bakımı yapılmamış olur. Aynı zamanda buralardan alacağınız cihaz garantili olmayacaktır. O yüzden kombi alırken bir teknik servis olması sizin avantajınıza olacaktır.

Örneğin biz ikinci el kombiyi satmadan önce atölyede çalıştırarak kontrollerden geçiriyoruz. Fan motoru sesli çalışıyor ise sıfırı ile değişiyoruz, Pompa sesli veya titreşimli çalışıyor ise sıfırı ile değiştiriyoruz. Bu değiştiğimiz parçalar tamamen arızalanmış parçalar değil fakat bir kaç ay sonra arıza yapması muhtemel parçalardır. Çünkü ses yapmaya, titreşim yapmaya başlamış yakın zamanda bozulacak anlamına gelmektedir.

Bizi tercih ederek uzun yıllar kullanabileceğiniz cihazlara ilan sayfamızdan bakarak tercih yapabilirsiniz. Satışı devam eden ilanlara bakmak için ikinci el kombi tıklayarak bakabilirsiniz.

 

 

No Tags

6413 total views, 1 today

  

2 Responses to “İkinci El Kombi Satışımız Başlamıştır”

  1. Kombimiz 15 yıllık arıza yaptı ve yüksek bir tutar çıktı bu yüzden kombi almayı düşünüyoruz. Sıfır kombi vardı aklımızda ama çok pahalı geldi sizin bu yazınızı okudum artık ikinci el kombi için sıcak bakıyorum. Yarın gün içinde arayacağım sizi umarım evimize uygun kombi vardır.

Leave a Reply

Dikkat Dolandırılmayın

Piyasada kombi servisi olarak çalışan yetkisiz kişilerin cihazlarda ciddi tahribatlar açtıklarına zaman, zaman şahit oluyoruz.
Bu yüzden evinize gelen teknik elemana kesinlikle kombi servisi yetki belgesi olup olmadığını sorun. Gaz yakıcı cihazlar teknik servis personeli değil ise cihazınızı bu kişilere kapağını dahi açtırmayın.
Bizi Google + Takip edin.